BLUE Design Furniture
KURUMSAL

BLUE Design Furniture


18 yıllık ürün tasarımı - imalatı, toptan satış bilgi ve tecrübesi ile sizlere üretimde, proje çizim ve anahtar teslim işlerinizde, istekleriniz doğrultusunda bütçenize en uygunu en iyi ürünler ve hizmetle sunmayı hedeflemiştir.

Çizim ve mimari uygulamalarımızla,
birçok mekânda (ev – ofis – kafe – restoran – otel – pansiyon – vs.) imzamız bulunmaktadır. Maddiyattan önce, bir mekânda gerek ürünlerimizle gerek anahtar teslim uygulamamızla bulunduğumuzu görmek, bizlere en büyük keyif ve mutluluktur.

Bu nedenle ekibimiz; hem işinde uzman ve yaratıcı, hem de yenilikçi ve modayı takip eden uygulayan profesyonel arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

MİSYONUMUZ

Üretimden, pazarlama ve dağıtıma,bütün aşamalarda üstün iş ahlakına uymak ve dürüst çalışma ilkelerini harfiyen uygulamak ve faaliyet gösterdiğimiz her alanda, en iyi olmak için yüksek bir motivasyonla, ürün ve hizmetten taviz vermeden, çalışarak el birliğiyle başarıya ulaşmaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonellikle huzurlu bir iş ortamını birleştirerek, takım ruhuyla çalışmak ve idealleri yakalamak için her gün bir adım daha atmak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermektir...

VİZYONUMUZ

Yaptığımız tüm işlerde kalitesine güvenilen, saygın ve lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlayarak samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmayı, gelişime açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini yükseltmeyi vizyon olarak kabul eden BLUE Design Furniture; “mobilyanın hayatımızdaki yerini gözler önünde sermektedir...

  • PROJELENDİRME
  • ÖZGÜN TASARIMLAR
  • GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ